×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-22
Novada skolās realizēs skolēnu pašpārvalžu iniciatīvu projektu “Kontakts”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.–2024. gadam ietvaros šā gada sākumā izsludināja atklāto projektu “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”. Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam tiek īstenota, lai stiprinātu izglītības iestāžu (vispārizglītojošo skolu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu) pašpārvalžu attīstību.

Projekta “Kontakts” mērķis, īstenojot izglītojamo iniciatīvu projektus, ir stiprināt izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstību, sekmēt izglītojamo aktīvu pilsonisko līdzdalību un vairot visu izglītojamo labbūtību, tostarp sniegt atbalstu jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai. 

Projektu konkursā ar savām iniciatīvām startēja trīs Siguldas novada skolas – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde, Siguldas pilsētas vidusskolas skolēnu pašpārvalde un Mālpils vidusskolas skolēnu pašpārvalde. Visi trīs skolu pašpārvalžu projektu iesniegumi tika apstiprināti un saņēma Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) finansējumu iniciatīvu realizēšanai.

Projekta aktivitātes skolās norisināsies līdz 2023. gada 31. janvārim.


Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Jaunrades centra
Jaunatnes lietu speciāliste
Gunita Strazdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi