×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, Z vējš 6.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-23
Lēdurga aicina uz Putras dienu

Atzīmējot starptautisko Putras dienu, 9. oktobrī Lēdurgā visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi – izstāde, stāsti, koncerts, sadziedāšanās un, protams, putras vārīšana.

Svētku dienas programmā:

► plkst. 14.00 Lēdurgas estrādē notiks svētku dienas atklāšana, sadziedāšanās kopā ar folkloras kopām “Zeidi”, “Senleja”, “Mālis” un “Putni”;
► plkst. 15.00 “Puķudruvu” kaltē saimnieka Nikolaja Gridjuško stāsti. Tur pat pagalmā Lietišķo sieviešu kluba “Pīlādzīts” saimnieču priekšautu un dvieļu izstāde un Kārļa Rudras Jirgena radīts ceļojums mūzikā. Pēc tam – “Putras danči”. Spēlē folkloras kopas Zeidi, Leimaņi, Putni, Mālis, danco visi, kam luste;
► plkst. 16.00 muižas parkā dažādu putru un aizdaru izgaršošana par samaksu.

Ja Tavā īpašumā ir lieta, ko labprāt parādītu Putras dienas apmeklētājiem, tad piesakies, zvanot uz tālruņa numuru 29166140. Pagājušajā gadā lopbarības kombains estrādes stāvlaukumā piesaistīja daudz interesentus. Tās var būt arī lietas, kas atrodamas tavās mājās, noglabātas plauktos vai skapī. Tiekamies svētkos!

Ieeja pasākumā bez maksas.

Informācijai iespējams sekot līdzi Lēdurgas Kultūras nama sociālo tīklu vietnē Facebook vai Instagram, kā arī Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi