×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, Z vējš 7.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-23
Notiks 11. Siguldas šaha čempionāts

1. un 2. oktobrī plkst. 12.30 Siguldā, Siguldas pilsētas vidusskolā, notiks viens no lielākajiem ikgadējiem šaha turnīriem Baltijas valstīs – Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā. Sagaidāms, ka dalībnieku skaits sacensībās būs ievērojams, jo jau šobrīd tām pieteikušies 105 dalībnieki no astoņām valstīm – Latvijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Francijas, Čehijas un pat no eksotiskajām Filipīnām.

Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo astoņu vietu ieguvēji, tiks noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma, ārzemnieks un citās.

Siguldas novada iedzīvotājiem un Siguldas skolu skolniekiem dalība turnīrā ir bez maksas.

Turnīrs notiek ar Siguldas novada pašvaldības un Šaha federācijas finansiālu atbalstu. Šaha turnīru organizē Siguldas šaha klubs sadarbībā ar Siguldas pilsētas vidusskolu, pašvaldības Sporta pārvaldi un Rīgas Šaha federāciju

Svētdien, 2. oktobrī, plkst. 15.00 Siguldas pilsētas vidusskolā notiks 6. Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs. Visu laiku slavenākās Latvijas šahistes dzīves gaitas bijušas saistītas ar Siguldu, tādēļ Siguldas šaha klubs cenšas rūpēties par M. Laubertes piemiņas saglabāšanu.

Reģistrēto dalībnieku saraksts ir skatāms šeit.

Informāciju sagatavoja:
turnīra direktors Visvaldis Gercāns

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi