×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-10-03
Uzsākts pašvaldības “Erasmus+” programmas projekts

Septembrī veiksmīgi uzsākts Siguldas novada pašvaldības “Erasmus+” programmas projekts “Skolu vadības personāla profesionālā attīstība izglītības kvalitātes un inovāciju veicināšana”.

No 18. līdz 26. septembrim kursos “Iecietības, dažādības un aktīva pilsoniskuma mācīšana 21. gadsimtā” Portugālē piedalījās Allažu pamatskolas direktore Aina Keplere, Mores pamatskolas direktore Tīna Blūma, Siguldas pilsētas vidusskolas direktore Ņina Balode un Izglītības pārvaldes vadītāja Inga Reķe.

Šo kursu galvenie ieguvumi ir pieredze par citu valstu iekļaujošas izglītības īstenošanu pamatizglītības un vidējās izglītības posmā, kā arī iegūtās praktiskās zināšanas par metodēm komandas veidošanā, neformālās vērtēšanas metodēm atgriezeniskās saites īstenošanā un dinamiskās pauzes metodēm, to pielietošanu klātienes un attālinātā mācību procesā. Noderīgs kursu dalībniecēm un citiem novada pedagogiem ir digitālais mācību līdzeklis iecietības, dažādības un aktīva pilsoniskuma mācīšanai 21. gadsimtā klātienes un attālinātā mācību procesā, ar kura palīdzību pedagogs var pielāgoti izgūt mācību stundu plānus, materiālus, darba lapas, uzdevumus un aktivitātes par iecietības, dažādības un aktīva pilsoniskuma tematiem angļu valodā.

Šajā projektā vēl paredzēti septiņu grupu mācību braucieni skolu vadības personālam. Daloties iegūtajās zināšanās un pieredzē un izmantojot ikdienas darbā, kopīgi tiks veicināta izglītības kvalitātes paaugstināšana Siguldas novadā. Izmantojot mācību pasākumos iegūtos ārzemju kolēģu kontaktus, tiks veicināta novada skolu iesaistīšanās “Erasmus+” programmas projektos.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi