×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-14
Inčukalna pamatskolas skolēni “Erasmus+” vizītē apmeklē Turciju

Turcijā, Iskenderunas pilsētā, no 7. līdz 11. novembrim, piedaloties Inčukalna pamatskolas skolēniem, notikusi “Erasmus+” projekta “Together in the Winds of Change” trešā tikšanās reize.

Skolu sadarbības projektā piedalījās skolu pārstāvji no Itālijas, Portugāles, Rumānijas un Latvijas. Dalībnieki tikšanās laikā iepazinās ar Turcijas tradīcijām, kultūru, piedalījās mācību stundās, spēlēja sporta spēles, ieguva jaunus draugus un satikās ar jau ar Latvijā iepazītiem draugiem. 

Pārstāvēt Inčukalna pamatskolu uz Iskenderunu devās pieci 6.–8. klašu skolēni un trīs skolotājas. Projekta dalībnieki, kuri devās vīzītē uz Turciju, jau no 2020. gada septembra aktīvi piedalījušies virtuālajās aktivitātēs, šis brauciens bija kā balva par darbošanos.

Tikšanās noritēja “Erasmus+” projekta “Together in the Winds of Change” (līguma Nr 2020-1-PT01-KA229-078403_4) ietvaros.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi