×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-16
Siguldas Valsts ģimnāzija – labākā ģimnāzija ārpus Rīgas

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā, ņemot vērā 2021./2022. gada centralizēto eksāmenu rezultātus 12. un 11. klasē, Siguldas Valsts ģimnāzija ieņem 1. vietu ārpus Rīgas, bet kopvērtējumā valstī ierindojas 5. vietā. Šis ir skaists un spēcīgs apliecinājums skolas profesionalitātei, kvalitatīvam mācību un audzināšanas darbam, kas katram skolēnam ļauj sasniegt augstus rezultātus.

Draudzīgā aicinājuma fonda reitinga izveidē tiek izmantoti Valsts izglītības satura centra apkopotie dati par centralizēto eksāmenu rezultātiem. Reitingā pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos vērtē piecus mācību priekšmetus – latviešu valodu, matemātiku, angļu valodu, dabaszinības (bioloģija, fizika, ķīmija), vēsturi – un skolas kopvērtējumā, kā arī skolu izaugsmi gan mācību priekšmetos, gan kopvērtējumā.

Lepojamies un vēlam neapstāties pie sasniegtā panākuma!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi