×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-16
Aicina atbalstīt Ukrainas skolēnus: ziedo nepieciešamo

Ir iestājies gada aukstākais un tumšākais laiks. Laiks, kad esam vienotāki un svinam savas valsts svētkus. Par savas valsts neatkarību turpina cīnīties Ukraina un skaidrs, ka mūsu palīdzība viņiem būs nepieciešama vēl ilgi. Tāpēc aicinām ikvienu sniegt savu atbalstu, šoreiz – Ukrainas skolēniem.

Lai arī mācības kara skartajās ukraiņu skolās vēl netiek atjaunotas, bērni un jaunieši turpina mācības patvērumos un pagrabos pie svecēm. Mūsu katra līdzdalība atbalsta sniegšanā ir ļoti nepieciešama.

Labdarības organizācija “Agendum” nodrošina autobusu Siguldas novada pašvaldībai, lai kopīgiem spēkiem mēs to piepildītu ar nepieciešamajām precēm, kas decembrī tiks nogādātas uz karā cietušo Mikolajivas apgabalu.

Nepieciešamo lietu saraksts:

  • bērnu ziemas drēbes;
  • silti zābaciņi;
  • datori;
  • burtnīcas un rakstāmlietas;
  • plastilīns, krāsas un otas;
  • skolas somas.

Ziedojumus var nodot Siguldas novada Klientu apkalpošanas centros, izņemto Inčukalnā – tur ziedojumus varēs nodot pašvaldības Sociālajā dienestā (Atmodas ielā 4), Lēdurgā – Kultūras namā (Emiļa Melngaiļa ielā 2) un Siguldas pilsētā – jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” (Raiņa ielā 3). Ziedojumus lūgums nest attiecīgo iestāžu darba laikā. Akcija norisinās arī Siguldas novada skolās, kurās ziedojumus var nodot skolas audzēkņi un darbinieki.

Preces ziedot aicinām no 17. novembra līdz 1. decembrim. 2. decembrī saziedotās mantas no Klientu apkalpošanas centriem, Inčukalna un Lēdurgas tiks paņemtas un nodotas tālāk, kur tās uzsāks savu ceļu uz Mikolajivas apgabalu.

Siguldas novada pašvaldība izsaka pateicību ikvienam, kurš piedalīsies akcijā un palīdzēs ukraiņu tautai!

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi