×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-21
Pirmsskolas izglītības iestādi “Saulīte” turpmāk vadīs Laine Zandovska

21. novembrī Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte” darbu uzsākusi tās vadītāja Laine Zandovska.

Laines Zandovskas līdzšinējā darba pieredze saistīta ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Viņa strādājusi pirmsskolas izglītības iestādē un sākumskolā par skolotāju. Lainei Zandovskai ir svarīgi iesaistīties procesos un uzņemties atbildību, tāpēc darbojusies arī kā ārpusklases pasākumu koordinatore sākumskolā. Katru septembri sadarbībā ar Siguldas novada Pašvaldības policiju organizējusi Drošības dienu 1. klašu skolēniem un aktīvi piedalījusies iestādes akreditācijas sarunās ar Akreditācijas komisiju.

Jaunā vadītāja uzskata, ka pirmsskolas posms bērnam ir rotaļu un bērnības laiks. Pieredze rāda, ka caur rotaļdarbnīcām bērns sevi iepazīst un apgūst nepieciešamās prasmes, lai gatavotos doties skolas gaitās un pretim savai pieaugušā cilvēka dzīvei. Svarīgi bērnam pirmsskolā nodrošināt drošu un radošu vidi savu spēju apzināšanai un prasmju pilnveidošanai, būtiski lielāku dzīves daļu veltīt rotaļdarbnīcām ārā, dabā, kur bērns var radoši darboties atbilstoši savam darba tempam un interesēm, attīstot sevi kā personību un atbildīgu sabiedrības locekli, apgūstot nepieciešamās prasmes un zināšanas. Bērns jāmotivē pieņemt lēmumus, izprotot atbildību par savu rīcību.

Pretendentu atlase norisinājās trīs kārtās: sākotnēji tika veikts iesūtīto dokumentu un pieteikumu apkopojums, izvērtēta kandidātu atbilstība noteiktajām izglītības un profesionālās kvalifikācijas prasībām. Otrajā kārtā uz darba interviju tika uzaicināti 4 pretendenti, kas pēc dokumentu pārbaudes atbilda izvirzītajām prasībām, savukārt trešajā kārtā, apkopojot rezultātus, izvēlēts piemērotākais kandidāts, kuru virzīt apstiprināšanai pašvaldības domes sēdē.

Ar bērnudārza “Saulīte” jauno vadītāju var sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 67976177 vai rakstot uz e-pasta adresi laine.zandovska@sigulda.lv.

Siguldas novada pašvaldība vēl veiksmi un izdošanos jaunajā amatā!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi