×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-22
Mainīts Krimuldas Sporta centra darba laiks

Krimuldas Sporta centra administrācija informē, ka sporta centra trenažieru zāle ir atvērta no otrdienas līdz svētdienai plkst. 9.00–20.00, bet pirmdienās – plkst. 15.00–20.00. Savukārt pelbaseins apmeklētājiem pirmdienās pieejams plkst. 17.00–21.00 (bez pirtīm), bet sestdienās un svētdienās peldētgribētus gaidīs plkst. 9.00–21.00

Pirms došanās uz trenažieru zāli nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26161322 un piesakot konkrētu apmeklējuma dienu un laiku. Sporta centrs aicina ierasties uz treniņu var 5 minūtes pirms pieteiktā laika, lai izmantotu ģērbtuvi un veiktu samaksu par konkrēto apmeklējumu. Viena treniņa ilgums var būt līdz 90 minūtēm.

 

Viena apmeklējuma cena trenažieru zālei – 3 eiro, uzrādotSiguldas novada ID karti – 2,40, skolēniem un studentiem – 2,40 eiro, arSiguldas novada ID karti – 1,80 eiro; abonementa cena, kurā iekļautas 5 apmeklējuma reizes, – 8 eiro, skolēniem un studentiem – 4 eiro. Norēķināšanās par pakalpojumu gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu karti. 

Atgādinām, ka Krimuldas Sporta centrā brīvi pieejams stadions, velotrase, vingrošanas rīki, 3 basketbola grozi, in-line laukums. Laukumi atvērti un apgaismoti katru dienu no plkst. 6.00 līdz 23.00.

Papildu informācija par Krimuldas Sporta centra pakalpojumiem un citām aktualitātēm, tostarp cenrādi, pieejama sociālo tīklu vietnē Facebook.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi