×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-22
Decembrī Siguldā gaidāms Jauniešu kontinentālais kauss kamaniņu sportā

Bobsleja un kamaniņu sporta trase “Sigulda” 2. un 3. decembrī, norisinoties Jauniešu kontinentālais kausam kamaniņu sportā, uzņems jauniešus visas no Eiropas vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Šāda veida sacensības notiks pirmo reizi kamaniņu sporta vēsturē.

Sacensībās tiks pārstāvētas četras kamaniņu sporta disciplīnas:

► “Jaunieši A” meiteņu vienvietīgās kamanas;
► “Jaunieši A” zēnu vienvietīgās kamanas;
► “Jaunieši A” meiteņu divvietīgās ekipāžas;
► “Jaunieši A” zēnu divvietīgās ekipāžas.

Sacensībās startēt pieteikušies sportisti no Latvijas, Austrijas, Čehijas, Gruzijas, Vācijas, Itālijas, Polijas, Rumānijas, Slovākijas, Ukrainas un ASV.

Piektdien, 2. decembrī, plkst. 10.00 startēs meiteņu vienvietīgās kamanas, plkst. 13.00 – meiteņu un zēnu divvietīgās ekipāžas. Savukārt sestdien, 3. decembrī, plkst. 11.00 sacensībās startēs zēnu vienvietīgās kamanas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi