×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-23
Aicina izteikt viedokli par Siguldas novadu kā ģimenei draudzīgu pašvaldību

Līdz 22. decembrim norisinās iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kurā piedalās arī Siguldas novada pašvaldība. Aicinām novadniekus piedalīties balsošanā, novērtējot pašvaldības sniegtos pakalpojumus ģimenēm.

Aizpildīt konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” aptauju var Sabiedrības integrācijas fonda tīmekļa vietnē šeit. Aptauja ir anonīma un tās aizpildīšana aizņems aptuveni 2–3 minūtes.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” notiek kopš 2017. gada. Iniciatīvas mērķis ir noteikt tās Latvijas pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un ģimeniskas vides nodrošināšanai. Ģimeņu atbalsta pasākumu, kā arī iedzīvotāju balsojumā gūto atsauksmju izvērtēšana ļauj noskaidrot iedzīvotāju apmierinātību ar dzīves kvalitāti savā reģionā, kā arī aktualizēt jautājumus, ko iedzīvotāji vēlētos risināt.

Papildu informācija par konkursa norises kārtību apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi