×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-23
Atklās Alīdas Lindes lietišķās mākslas studijas rokdarbu izstādi “Noskaņās”

10. decembrī plkst. 12.00 Siguldas Valdorfa bērnudārzā atklās Alīdas Lindes lietišķās mākslas studijas dalībnieku izstādi. Izstādē būs apskatāmi dažādi adījumi, tamborējumi, izšuvumi, austās segas, sedziņas, galdauti, pašdarināti tērpi kas darināti, lai rotātos, izdaiļotu māju un piedalītos Dziesmu un deju svētku lietišķās mākslas izstādē.

Alīdas Lindes lietišķās mākslas studija darbojas kopš 2013. gada un šobrīd tajā ir 18 dalībnieces. Studijā darbi top uz 6 dažādām stellēm, sākot ar paklājiem un beidzot ar jostiņsegām. Savukārt dažas dalībnieces ir aizrāvušās ar adīšanu un ik pa laikam sevi izaicina interesantu adījumu tapšanā. Lietišķās studijas mērķis ir uzturēt un pilnveidot senās prasmes, darināt dažādu novadu tautas tērpus.

Studiju atbalsta Siguldas novada pašvaldība un biedrība “Siguldas Alternatīvā izglītība”.

Mākslas studijas dalībnieces regulāri piedalās pasākumos “Satiec savu meistaru”, “Radošais nemiers”, kā arī Dziesmu un Deju svētku gājienos, lietišķās mākslas izstādēs, kas veltītas Dziesmu svētkiem.

Izstādi varēs apskatīt līdz 20. decembrim darbdienās plkst. 14.00–18.00 un sestdienās plkst. 10.00–14.00. Interesenti aicināti iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 29104207.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi