×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-28
Inčukalnietim panākumi džiu-džitsu Eiropas čempionātā

Novembra vidū Itālijā, Romā, notika Eiropas čempionāts IBJJF (Starptautiskā Brazīļu džiu-džitsu federācija). IBJJF ir lielākā džiu-džitsu organizācija, kura organizē sacensības visa pasaulē. Arī mūsu novadnieks, inčukalnietis Guntis Gruzniņš piedalījās sacensībās Romā.

Kā iesildošās sacensības pirms Romas bija sacensības Lietuvā – IGF (Starptautiskā Grapplinga federācija) rīkotās sacensības, kurās mūsu novadnieks izcīnīja 2. vietu. Diemžēl finālā tika salauztas ribas. Tā kā ceļš uz Romu jau bija rezervēts, tika pieņemts lēmums braukt un startēt. Rezultātā Guntis Gruzniņš izcīnīja 3. vietu Eiropas čempionātā Itālijā, Master 2 Purple belt kategorijā (sportistus iedala pēc vecuma, jostas un svara kategorijas).

Sportists izsaka trenerim Andrejam Maslovam, džudo klubam “Sigulda” un Siguldas novada pašvaldībai par atbalstu.

Brazīlijas džiu–džitsu ir tuvcīņas māksla, kas ietver sevī galvenokārt cīņu uz zemes. Cīņas māksla ir izveidota no vairākiem cīņu veidiem – džudo, sambo, brīvās cīņas un grappling. Cīņā izšķirošais ir nevis tīri fiziskais spēks, bet gan sportista tehniskais arsenāls, kas ietver metienus, laušanas, žņaugšanas, dažādas noturēšanas un citus cīņas paņēmienus. Aizliegti jebkuri sitieni, tvērieni aiz pirkstiem un spiedieni uz acīm.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi