×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -2.6℃, ZR vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-28
Notiks tikšanās ar grāmatas “Ineses māja” autorēm Guntu Šnipki un Annu Vaivari

Siguldas novada bibliotēka aicina bērnus ar vecākiem sestdien, 10. decembrī, apmeklēt Ģimeņu dienu, kurā varēs spēlēt galda spēles, iepazīties ar izstādi, jaunākajām grāmatām un plkst. 14.00 apmeklēt tikšanos un radošo darbnīcu ar grāmatas “Ineses māja” autorēm – Guntu Šnipki un Annu Vaivari.

Tikšanās laikā ar grāmatas autorēm Gunta Šnipke pastāstīs bērniem par arhitekta darba procesu, savukārt darbnīcā ilustratores Annas Vaivares vadībā dalībnieki varēs izmēģināt roku māju iekārtošanā, iejūtoties gan pasūtītāja, gan arhitekta lomā. Darbnīca vislabāk piemērota jaunākā skolas vecuma bērniem.

Vēl šajā dienā Siguldas novada bibliotēkā tiks atklāta Annas Vaivares ilustrāciju izstāde “Ineses māja”, tā būs skatāma līdz 11. janvārim.

Izstādē būs apskatāmas Annas Vaivares oriģinālilustrācijas bilžu grāmatai ar Guntas Šnipkes tekstu “Ineses māja”. Šajā bilžu grāmatā satiekas divas arhitektes, kas vienlaikus aktīvi darbojas citā radošā sfērā: ilggadīgā Liepājas arhitekte un dzejniece Gunta Šnipke un arhitekte un grāmatu ilustratore Anna Vaivare. Bilžu grāmata asprātīgā veidā stāsta par sarežģīto arhitekta darbu un māju kā komplicētu cilvēka dzīves paradumu, vērtību un sociālo attiecību kopumu, kas arhitektam jāpārvērš reālā ēkā. Anna Vaivare šo stāstu ietērpusi detalizētās aksonometriskās ilustrācijās, kurās ir ļoti daudz ko pētīt.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi