×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.6℃, ZA vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-29
No 1. janvāra būs izmaiņas “Entalpija-2” un “Norma K” sniegto pakalpojumu tarifā

No nākamā gada 1. janvāra Krimuldas un Lēdurgas pagastā mainīsies SIA “Entalpija-2” siltumenerģijas apgādes tarifs un Mālpils pagastā –​ SIA “Norma K” ūdensapgādes un kanalizācijas novadīšanas pakalpojumu tarifs.

Saistībā ar dabasgāzes cenas izmaiņām “Entalpija-2” ir veikusi siltumenerģijas tarifa pārrēķinu. Pēc pakalpojuma sniedzēja aprēķiniem siltumenerģijas tarifs Krimuldas un Lēdurgas pagastā tiek noteikts 184,34 eiro/MWh un stāsies spēkā 1. janvārī.

SIA “Norma K” iesniegtā informācija norāda, ka jaunā tarifa projektā izmaiņas ir saistītas ar elektroenerģijas cenas strauju pieaugumu. SIA “Norma K” jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs – 1,61 eiro/kubikmetrā (bez PVN) – un kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 1,65 eiro/kubikmetrā (bez PVN) – stāsies spēkā 1. janvārī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi