×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.6℃, ZA vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-30
Krimuldas Tautas nams aicina uz Ziemassvētku pasākumiem

Tuvojoties Ziemassvētkiem, jau no decembra sākuma Krimuldas Tautas namā norisināsies dažādi svētku ieskaņas pasākumi, uz kuriem aicināts gan liels, gan mazs.

4. decembrī plkst. 16.00 Krimuldas Tautas namā varēs noskatīties režisora Aigara Graubas spēlfilmu “Circenīša Ziemassvētki”. Režisors un filmas radošā komanda ir radījuši filmu visai ģimenei, izstāstot Ziemassvētku stāstu, kurā nejauši satikušies svešinieki piedzīvo īstu brīnumu saspringtajā svētku laikā. Filmas gaurums – 1 stunda un 57 minūtes. Biļetes cena – 3 eiro, iepriekšpārdošanā – 2,50 eiro. Pēc seansa pie Krimuldas Tautas nama notiks Ziemassvētku egles iedegšana.

No 10. līdz 22. decembrim Krimuldas Tautas namā būs skatāma Ziemassvētku dāvaniņu, mīļlietiņu un rotājumu izstāde “Dāvana no sirds”, kuras ekspozīcijas būs iespējams arī iegādāties.

21.  decembrī plkst.  19.00 notiks koncerts “Sajūti Ziemassvētkus”. Tajā izskanēs skaistākās Ziemassvētku melodijas, kas uzburs svētku sajūtu kopā ar dziedātāju Ivetu Baumani un mūziķi Robertu Pētersonu. Biļetes cena – 8 eiro, iepriekšpārdošanā  – 6,50 eiro. Biļetes var iegādāties Krimuldas Tautas namā.

25. decembrī plkst. 22.00 gaidāma Krimuldas pagasta Ziemassvētku balle. Muzikālais noformējums grupas “Smalkais stils” gaumē. Biļetes cena – 25 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti – 10% atlaide. Dalība pasākumā jārezervē līdz 21. decembrim (tālruņa numurs uzziņām 27737303).

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi