×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-23
Aicina uz animācijas filmu pieaugušajiem “Mans laulību projekts”

21. februārī plkst. 19.00 kultūras centā “Siguldas devons” būs iespēja noskatīties Latvijas, ASV un Luksemburgas 2022. gadā kopīgi uzņemtu animācijas filmu “Mans laulību projekts”.

Animācijas filmā tiek uzdots mūžīgais jautājums – kas ir mīlestība, kā to atrast un saglabāt? Galvenā varone Zelma ir uzaugusi Padomju Savienībā un kopš bērnu dienām dzirdējusi vairākas patiesības:

► Tev būs sargāt savu nevainību līdz kāzām;

► Tev būs ģērbties kā meitenei;

► Tev būs izlikties mazāk zinošai nekā vīram;

► Tev būs gatavot ēst;

► Tev būs mīlēt bērnus vairāk nekā vīru.

Zelma mēģina sekot šīm bauslībām, bet viņas ķermenis, neironi un bioķīmiskie procesi tam pretojas.

“Mans laulību projekts” – viens no pieciem nominantiem, kas pretendēja uz Eiropas Kinoakadēmijas titulu “Labākās Eiropas pilnmetrāžas animācijas filmas”, kas ir augstākais sasniegums Latvijas animācijas filmu jomā.

Režija: Signe Baumane; scenārijs, animācija, kamera: Signe Baumane; skaņa: Anete Vanaga; mūzika: Kristians Sensīnī.

Producenti: Roberts Vinovskis (“Studija Lokomotīve”, Latvija), Raoul Nadalet (“Antevita”, Luksemburga), Sturgis Warner Signe Baumane (“The Mariage Project”, “Signe Baumane Studio”, ASV),

Lomas ierunājuši: Laura Čaupale, Guna Zariņa, Edgars Samītis, Dainis Grūbe, trio “Limonāde”, Linda Leen, Kaspars Znotiņš, Zane Daudziņa, Regīna Razuma, Indra Burkovska, Ieva Puķe, Juris Kalniņš, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Katrīna Pasternaka, Ģirts Ķesteris, Madara Botmane.

Biļetes cena – 2,50 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti pieejama 20% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi