×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-23
Siguldā notikusi Berlīnē dzīvojošā klarnetista Kena Tomsona meistarklase

Piektdien, 20. janvārī, mākslu skolā “Baltais flīģelis” notika klarnetista un komponista Kena Tomsona meistarklases. Berlīnē un Ņujorkā dzīvojošais klarnetists Kens Tomsons (Ken Thomson) spēlē slavenajā Ņujorkas laikmetīgās mūzikas ansamblī “Bang on a Can All-Stars” un ir mūziķis, komponists ar starptautisku slavu.

Latvijā mūziķis bija ieradies kopā ar Ņujorkas ansambli “Anzū kvartetu”, lai sniegtu koncertu koncertzālē “Cēsis” programmā “Jauna mūzika/New music”.

Meistarklasēs piedalījās “Baltā flīģeļa” pedagoga Mārča Kūļa klarnetes spēles audzēknis Jēkabs Ģirnis un Henrijs Kozlovskis no Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas un pedagoga Elmāra Rudzīša saksofona spēles audzēkne Evelīna Lūse. Meistarklases koncertmeistare – Elīna Gruzniņa.

“Baltais flīģelis” izsaka pateicību koncertzālei “Cēsis” un tās mākslinieciskai vadītājai Inesei Zagorskai par iespēju skolas audzēkņiem papildināt savas zināšanas pūšaminstrumentu spēlē, kā arī pedagogiem – apmainīties ar viedokļiem mūzikas izglītībā un sadarbību ar komponistiem jauna repertuāra veidošanā.

Meistarklases notika ar Amerikas vēstniecības Latvijā atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi