×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-23
Sportiska un sacensībām piepildīta ziemas sezona Siguldā

Šī ziema gan Siguldas Pilsētas trasei, gan Fischer slēpošanas centram ir sportiski piepildīta un aktīva: kopumā ziemas bāzēs tiek organizētas 16 dažādas sacensības distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā un snovbordā. Novadnieki un viesi aicināti izaicināt sevi un pārbaudīt savus spēkus kādā no ziemas sacensībām.

Siguldas Pilsētas trase iesāka sacensību sezonu ar “Carlsberg kausa 2023” 1. posmu, kas ir kalnu slēpošanas sacensību cikls amatieriem un sportistiem. Tam sekos “Vilciņa kauss 2023” jau šajā sestdienā, 28. janvārī. Februārī Siguldas Pilsētas trasē norisināsies 3. un 5. posms “FIS Baltijas kausam 2023” 1.–5. februārī un 22.–26. februārī, “Vilciņa kauss 2023” 18. februārī, 3. posms “Carlsberg kausam 2023” 19. februārī un Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa kalnu slēpošanā 19. februārī. Martā notiks FIS sacensības pieaugušajiem U-21 vecuma grupā 2. martā, FIS sacensības pieaugušajiem “SL + PSL” 3. martā, kā arī tradicionālais “Siguldas kauss 2023” kalnu slēpošanā un snovbordā 3.–4. martā. Ziemas sacensību sezonu noslēgs “Carlsberg kausa 2023” 5. posms 12. martā.

Savukārt Fischer slēpošanas centrā sacensību sezonu iesāks “S!-Slēpo 2023” treniņsacensību seriāla 1. posms distanču slēpošanā pieaugušajiem un bērniem 26. janvārī un jau 29. janvārī, turpat, Fischer slēpošanas centrā, plānots tautas slēpojums “Sigulda 2023”, kas norisināsies, ja būs piemēroti laikapstākļi. Februārī Fischer slēpošanas centrs organizēs divus izbraukuma “S!-Fischer 2023 ziemas skolēnu čempionāta” posmus, no kuriem 1. posms tiks organizēts slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas–Jaujas” 3. februārī un 2. posms – Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” 17. februārī. Martā sezona tiks noslēgta ar “S!-Slēpo 2023” 2. posmu, kas risināsies 2. martā, un “S!-Fischer 2023 ziemas skolēnu čempionāta” 3. posmu, to organizējot 3. martā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi