×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-25
Aicina sporta organizācijas pieteikties “Erasmus+” konkursam

Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas “Erasmus+” 2023. gada konkursā organizācijām ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus un īstenot daudzveidīgas aktivitātes sporta jomā – personāla mobilitātes, partnerības sadarbībai, sporta bezpeļņas pasākumus Eiropā un kapacitātes stiprināšanas projektus. Programma sporta jomā atbalsta projektus, kas veicina iesaistīšanos sporta, fiziskajās un brīvprātīgajās aktivitātēs. 

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) administrē personāla mobilitātes sporta jomā, kas sniedz iespēju neprofesionālā un tautas sporta organizāciju treneriem un citiem sporta darbiniekiem doties ārvalstu mobilitātēs savu kompetenču un kvalifikācijas uzlabošanai un jaunu iemaņu iegūšanai, tādējādi veicinot neprofesionālā un tautas sporta organizāciju attīstību un to kapacitātes celšanu.

Mobilitāšu ietvaros iespējams īstenot divu veidu aktivitātes. “Ēnošana” darbā sniedz iespēju apmeklēt tautas sporta organizāciju citā valstī, lai apgūtu jaunu praksi un apkopotu jaunas idejas, vērojot ārvalstu kolēģu darbu. Otrajā aktivitātē – norīkojumi trenēšanai vai apmācībai – dalībnieki var vadīt sporta nodarbības vai treniņus un nodrošināt mācības tautas sporta organizācijā citā valstī, lai pilnveidotos un apmainītos ar labo praksi ar ārvalstu kolēģiem.

Aktivitātes īstenošanai Latvijā piešķirti 78 tūkstoši eiro. Līdz 23. februāra plkst. 13.00 tautas sporta organizācijām ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus mācību mobilitātēm sporta jomā. Plašāka informācija skatāma šeit.

Informācija par “Erasmus+” programmas iespējām sporta jomā pieejama tīmekļa vietnes www.erasmusplus.lv sadaļā Sports.

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi