×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-02-20
CSDD bezmaksas konsultācijas ziemas braukšanā šonedēļ turpinās Siguldā

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” turpina bezmaksas konsultācijas braukšanai ziemā, šobrīd ir izsludināta pieteikšanās konsultācijām Siguldā.

Latvijā joprojām ir ziema, ceļi bieži ir slideni, drošas braukšanas eksperti aicina autovadītājus būt īpaši vērīgiem un uzmanīgiem – ir jāapzinās, ka transportlīdzeklis ziemas apstākļos un uz slidena ceļa uzvedas citādāk nekā vasarā.

Grupu nodarbības notiks Siguldā, Pils ielā 14A:

 

  • ceturtdien, 23. februārī, plkst. 14.00; 16.00 un 18.00;
  • piektdien, 24. februārī, plkst. 14.00; 16.00 un 18.00;
  • sestdien, 25. februārī, plkst. 11.00; 13.00 un 15.00;
  • svētdien, 26. februārī, plkst. 11.00; 13.00 un 15.00.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā. Nodarbību ilgums plānots viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās nodarbībām obligāta, to var izdarīt, zvanot uz tālruņa numuru 26553336.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada, šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk nekā 5000 autovadītāji. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas, tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.

Lūdzam ar sapratni izturēties pret radītajām neērtībām, plānot automašīnas novietošanu!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi