×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-14
Aizvadīts Siguldas novada skolnieku 8. šaha turnīrs

11. martā Siguldas pagasta Kultūras namā notika 8. Siguldas novada skolēnu šaha turnīrs. Sacensībās piedalījās dalībnieku rekordskaits – 36 skolnieki, kas mācās vai dzīvo mūsu novadā. Spēlētāju vidū bija jaunie šahisti no 1. līdz 12. klasei.

Pēc nospēlētām sešām spēļu kārtām ar maksimālo rezultātu – 6 punkti no 6 iespējamiem turnīrā pirmo vietu ieņēma Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēknis, siguldietis Renārs Vanags. Otrā vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 9. klases audzēknim Krišjānim Bojāram, bet trešā Siguldas 1. pamatskolas 9. klases audzēknim Denisam Aņenkovam – abiem 5 punkti, taču Krišjānim labāki papildrādītāji.

Sacensību rīkotāji apbalvoja arī labākos šahistus dažādās vecumu grupās. Astoņgadnieku un jaunāku spēlētāju grupā U-8 pirmā vieta Kārlim Laizānam (Siguldas 1. pamatskolas 1. klase), U-10 grupā – Atim Āboliņam (Siguldas 1. pamatskolas 3. klase), U-12 grupā – Bruno Brengulim (Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klase), U-14 grupā – Jēkabam Kurmelim (Laurenču sākumskolas 6. klase), U-16 grupā – Atim Dubrovskim (Siguldas Valsts ģimnāzijas 9. klase), U-18 grupā Jānim Piparam (Siguldas Valsts ģimnāzijas 11. klase) un U-20 grupā Kristīnei Urtānei (Siguldas Valsts ģimnāzijas 12. klase).

Sacensību rezultāti.

Sacensības rīkoja Siguldas šaha kluba biedri Sandra Harlinska un Visvaldis Gercāns, telpas nodrošināja Siguldas novada pašvaldība un balvas uzvarētājiem sponsorēja Eiroparlamenta deputātes Sandras Kalnietes birojs.

Novada skolēnu sacensības notiek divas reizes gadā kopš 2018. gada. Pandēmijas laikā turnīri pusotru gadu nenotika un tika atsākti 2022. gada maijā. Nākamās novada skolēnu sacensības paredzētas šā gada novembrī.

Foto no kreisās: K. Bojārs, R. Vanags un D. Aņenkovs.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis

Visvaldis Gercāns


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi