×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-16
Iedzīvotājiem ir iespēja sniegt viedokli par saistošo noteikumu projektiem

2023. gada 1. janvārī spēkā stājās Pašvaldību likums, kas paredz iespēju sabiedrībai iesaistīties pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. Līdz ar to saistošo noteikumu un to paskaidrojuma rakstu projekti publicējami pašvaldības oficiālajā tīmekļa vietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām.

Ikvienam iedzīvotājam līdz noteiktajam datumam būs iespēja iesūtīt savu viedokli, priekšlikumus un komentārus, izmantojot kādu no piedāvātajiem veidiem:

► elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv (pakalpojums “Viedokļa izteikšana par saistošo noteikumu projektiem”), autorizējoties ar kādu no personas identifikācijas rīkiem;

► iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pasta adresi noteikumu.projekti@sigulda.lv;

► klātienē jebkurā no novada klientu apkalpošanas centriem, aizpildot veidlapu papīra formā.

Informējam, ka  šobrīd pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, sadaļā “Pašvaldība” – “Dokumenti” – “Saistošo noteikumu projekti” pieejams saistošo noteikumu projekts “Par reklāmas izvietošanu publiskās vietās vai vietās, kas vērstas pret publisku vietu, Siguldas novada pašvaldībā”, kas tapis, ņemot vērā dalībnieku ieteikumus, kas uzklausīti domnīcas “S!nerģija” pirmajā tikšanās reizē. Iedzīvotāji komentārus par šo saistošo noteikumu projektu, izmantojot kādu no augstāk minētajiem veidiem, var iesniegt līdz šā gada 3. aprīlim.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi