×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-24
Saeimas Sporta apakškomisija Siguldā diskutē par bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” nākotni

Lai pārspriestu aktuālos jautājumus par bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” attīstības perspektīvu, 24. martā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija apmeklēja Siguldu. Vizītes laikā kopā ar Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Līgu Sausiņu un priekšsēdētājas vietnieku Kristapu Zaļo, kā arī SIA “Latvijas Nacionālais sporta centrs” valdi, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas un Latvijas Kamaniņu sporta federācijas pārstāvjiem tika apskatīta bobsleja un kamaniņu trase “Sigulda”, kā arī tika aizvadītas diskusijas.

Uzklausot “Latvijas Nacionālā sporta centra” un Siguldas novada pašvaldības priekšsēdētājas prezentāciju, kas vērsa uzmanību par šīs sporta bāzes ieguldījumu sportistu izaugsmē, Latvijas tēla veidošanu pasaulē un ietekmi uz Siguldas uzņēmējdarbību, tika pārrunāta bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” nākotne. Tika diskutēts par trases uzturēšanas un renes sporta veidu treniņprocesa izmaksām, potenciālajiem infrastruktūras uzlabojumiem, tai skaitā, ņemot vērā iespējamo dalību 2030. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi