×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-28
Pūpoldanči kopā ar senioru deju kolektīvu “Sidrabdancis” un tā draugiem

Pūpolsvētdienas priekšvakarā, 1. aprīlī, plkst. 18.00 Siguldas novada Kultūras centra senioru deju kolektīva “Sidrabdancis” aicina visus tautas skatuviskās dejas mīļotājus uz koncertu Siguldas pagasta Kultūras namā.

“Sidrabdanča” dejotāji atzīst, ka deja ir jaunības eliksīrs, ko “Sidrabdancis” lieto ar baudu un jaudu, tāpēc šajā dienā koncerta jaudu stiprinās arī viņu draugi. Koncertā piedalīsies senioru deju kolektīvi “Baltābele” no Garkalnes, “Munsturis” no Straupes, “Saiva” no Salacgrīvas, “Saulgrieži” no Saulkrastiem, Rīgu pārstāv “SenVija”, Ķekavu – “Sidrabaine” (Ķekava), Suntažus – “Suncele”, bet Carnikavu – “Tacis”.

“Sidrabdancis” dibināts jau 1961. gadā un ir viens no novada deju kolektīviem, kas šobrīd aktīvi gatavojas Dziesmu un Deju svētkiem. Šogad svētkos “Sidrabdancis” piedalīsies jau 13. reizi un darīs to kopā Terēzu Jozefu, kas kolektīvu vada no 2020. gada rudens.

Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes varēs iegādāties Siguldas pagasta Kultūras namā stundu pirms koncerta sākuma.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi