×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-28
Pirmais biedrības “Cerību spārni” popielas pasākums Mālpilī

3. aprīlī plkst. 14.00 Mālpils kultūras centrā notiks pirmais biedrības “Cerību spārni” popielas pasākums.

Pasākumā piedalīsies biedrības “Cerību spārni”  jaunieši un darbinieki no Mālpils, Siguldas, Cēsīm un Spāres. Gatavošanās popielas pasākumam ir ļoti aizraujoša, arī izaicinājumiem pilna, taču svarīgākais, ka visā procesā ir daudz prieka, atbalsta un visam pamatā draudzība.

Jēgpilni piepildīts laiks un aktīva sabiedriskā dzīve ir mūsu ikdiena. Biedrība “Cerību spārni”, sniedzot nepieciešamo atbalstu, iestājas un nodrošina cilvēkcienīgas dzīves apstākļus cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti. Mēs katrs esam savādāks, taču vajadzības, vēlmes un sapņi mums ir līdzīgi. Šoreiz izsapņosim sapni par skatuvi. Noteikti jāpiemin, ka Mālpils popielas pasākumā piedalīsies izcili un mūžam dzīvi mākslinieki no visas Pasaules. 

Aicināts ikviens interesents!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi