×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 27. septembris
Šodien sveicam: Ādolfs, Ilgonis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-04-13
Informācija par Lielās talkas maisu novietošanas vietām un to saņemšanas kārtību

Gatavojoties Lielajai talkai, kas norisināsies 22. aprīlī, Siguldas novada pašvaldība atgādina par talkas maisu novietošanas vietām un to saņemšanas kārtību. Vienlaikus, piedaloties talkā un sakopojot apkārtni, aicinām izmantot iespēju pārstrādei derīgos materiālus vākt atsevišķi, lai nodotu tos šķiroto atkritumu pieņemšanas punktos.

Talkas atkritumu savākšanu no ar pašvaldību saskaņotajām vietām organizēs pašvaldības darbinieki. Maisu izsniegšana un savākšana netiek veikta vietās, kur pieteikta “solo” talka vai tikai labiekārtošanas talka. Tāpat talkotājiem jāņem vērā, ka atkritumu maisus nevar atstāt sabiedriskā transporta pieturās vai ceļa malās, kā arī publiskā vietās/svēros (pie soliņiem).

Novadnieki, kuri nolēmuši talkot publiskajās talkās, talkas maisus varēs saņemt pie Siguldas novada talkas koordinatores (Dita Laure, tālruņa numurs 29122596, e-pasta adrese dita.laure@sigulda.lv). Atgādinām, ka, plānojot publisko talku, tās norisi, ir nepieciešams saskaņot to ar sava novada talkas koordinatoru, lai informētu par talkas vietu, kā arī saņemtu talkas maisus. Vēršam uzmanību, ka labiekārtošanas talkās maisi netiek izsniegti, šajās talkās darbus koordinē un atkritumu (sadzīves, bioloģisko un citu) savākšanu organizē talkas atbildīgais.

Savukārt iedzīvotāji, kuri sakops apkārtni, iesaistoties “solo” talkā, talkas maisus, tāpat kā iepriekšējos gados, varēs saņemt “Rimi Latvia” lielveikalos, nodot tos varēs ar pašvaldības talkas koordinatoru saskaņotās vietās. Par solo maisu saņemšanas noteikumiem informācija sekos.

Lielās talkas laikā aicinām izmantot iespēju pārstrādei derīgos materiālus vākt atsevišķi, lai nodotu tos šķiroto atkritumu pieņemšanas punktos. Šķirotos atkritumus bez maksas var nodot atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Jumis” (Siguldas pilsētā, Allažu, Mālpils, Mores un Siguldas pagastā), SIA “ZAAO” (Krimuldas un Lēdurgas pagastā) un SIA “Clean R” (Inčukalna pagastā).

Jau ziņots, ka pašvaldība talku organizēs vairākās vietās novadā:

  • Siguldā talkošana norisināsies Maija un Raiņa parkā, kā arī Siguldas pagasta Kultūras namā apkārtnē (labiekārtošanas talka);
  • Allažu pagastā – Allažmuižas parkā;
  • Inčukalna pagastā – Gaujā, Inčukalna pamatskolas apkārtnē un teritorijā starp Vecajiem kapiem un dzelzceļu;
  • Krimuldas pagastā – Reģu kalnā, Sunīšu Kopienas centra un Inciema estrādes parka apkārtnē;
  • Lēdurgas pagastā – estrādes teritorijā (tās apkārtnē notiks arī latvāņu ierobežošanas talka);
  • Mālpils pagastā – Mergupes dabas takas teritorijā, zonā pie Mālpils centra ūdenskrātuves (latvāņu ierobežošanas talka), Skulmju dzimtas mājas ekspozīcijas apkārtnē un teritorijā gar Lielās Juglas krastiem Sidgundā;
  • Mores pagastā – Tautas dīķa teritorijā.

Iedzīvotāji vēl arvien var pieteikt savu talkošanas vietu tīmekļa vietnē www.talkas.lv.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Foto: Lielās talkas arhīvs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi