×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-22
Jasmīnu ielā sāk maģistrālo ūdensapgādes un sadzīves notekūdens kanalizācijas tīklu būvniecības darbus

SIA “SALTAVOTS” informē, ka 23. maijā uzsākti Jasmīnu ielas Siguldā maģistrālo ūdensapgādes un sadzīves notekūdens kanalizācijas tīklu būvniecības darbi, kas notiek saskaņā ar SIA “EKOLAT” izstrādāto būvprojektu “Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Jasmīnu ielā, Siguldā, Siguldas novadā”.

Būvdarbi tiks veikti visā ielas posmā, sākot no Griezes ielas puses. Plānots, ka darbu laikā tiks minimāli ierobežota automašīnu, gājēju un velobraucēju kustība.

Darbus veiks sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Strauteks”. Atbildīgais būvdarbu vadītājs: Armands Ragže (tālruņa numurs 26306222).

SIA “SALTAVOTS” atvainojas par sagādātajām neērtībām! 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi