×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-23
Grāmatas “Gaujas plostnieka stāsts” prezentācija Siguldas novada bibliotēkā

8. jūnijā plkst. 17.30 Siguldas novada bibliotēkā aicina uz sarunām ar Gaujas plostnieku Māri Mitrevicu un maijā iznākušās grāmatas “Gaujas plostnieka stāsts” prezentācija.

Māra Mitrevica grāmatas “Gaujas plostnieka stāsts” pirmā daļa ietver 1998. gadā izdoto atmiņu grāmatu “Aiz nākošā līkuma”  - 1960. gada plostnieka dienasgrāmatu par darbošanos uz plosta ar plostnieka ķeksi posmā Turaida – Murjāni.

Savukārt, otrā daļa iever Māra Mitrevica jeb Gaujas Mitrā personīgo atmiņu stāstu bildēs no agras bērnības līdz šodienai – par Gauju, baļķiem  un plostniekiem.

Informāciju sagatavoja:

Siguldas novada bibliotēkas direktora vietniece bibliotekārajā darbā Iveta Hamčanovska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi