×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2010-04-21
Noslēdzies Siguldas novada atklātais čempionāts basketbolā

Svētdien, 18.aprīlī Allažu sporta centrā noslēdzās Siguldas novada atklātais čempionāts basketbolā. Turnīrā piedalījās 9 komandas – Livonija (Sigulda), Live Lizums (Sigulda), Koka roka (Sigulda), Sigulda 94, Greenline (Rīga,Ragana), Pārgauja, Babīte, Draugi (Cēsis), Ragana.

Par 3. vietu cīnījās Raganas komanda un Cēsu komanda „Draugi’. Šajā spēlē labāki bija cēsinieki un ar rezultātu 101 : 81 uzvarēja.

Par 1.vietu spēkojās siguldieši „Livonija” pret rīdziniekiem un raganiešiem „ Greenline”. Tā bija turnīra visinteresantākā, saspringtākā un visskaistākā spēle, kas bija patiesi fināla cienīga. Uzvaras kausi nepārtraukti svērās uz vienu un otru pusi. Spēles pamatlaiks beidzās 77 : 77. Tam sekoja papildlaiks. Papildlaikā veiksmīgāki bija siguldieši un „Livonija” uzvarēja ar rezultātu 85 : 80.

Komandas „LIVONIJA” sastāvs- Māris Vikmanis, Jānis Vītols, Mārcis Mitrevics, Mikus Cīrulis, Ingars Danbergs, Mārcis Vidass, Edmunds Tukišs, Einārs Tukišs, Jānis Blumbergs, Mārtiņš Slišāns, Jānis Dudko, Dāvis Eniks.

Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics pasniedza 1.-3.vietu ieguvējiem balvas un 1.vietas ieguvēji ieguva oriģinālu kausu.

Iegūtās vietas.
1. Livonija.
2. Greenline.
3. Draugi.
4. Ragana
5. Live Lizums
6. Koka roka
7. Babīte
8. Pārgauja
9. Sigulda 94.

Paldies visiem dalībniekiem! Paldies arī skaisto balvu izgatavotājiem SIA„Apbalvojumu darbnīca”.

Sagatavoja Karīna Putniņa.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi