×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2010-06-16
Pludmales volejbola sezonas atklāšanas sacensības

 

Maija nogalē Siguldas pludmalē notika pirmās sezonas sacensības pludmales volejbolā, kurās sacentās jaunie pludmales volejbolisti gan no Siguldas, gan Ropažiem un Vecpiebalgas. Jūnija sākumā savu spēlēt prasmi pludmalē demonstrēja pieaugušie.

Jauniešiem sacensībām bija pieteikušās 17 komandas. Pēc apakšgrupu spēlēm izrādījās, ka meiteņu komandas ir spēcīgākas par zēnu komandām un savstarpējā cīņā tika noskaidrota uzvarētāja komanda. Elīna Krama un Madara Radziņa (Vecpiebalga) uzvarēja Lieni Knupki un Elīnu Štrausu (Sigulda) ar rezultātu 2 : 0 (21:13; 21:17).

U-15 zēnu komandas finālspēlēs par 3. - 4. vietu Ivars Pretkalniņš un Jānis Jurkāns (Vecpiebalga) uzvarēja Gvido Gailīti un Kristapu Kažu (Sigulda) ar rezultātu 2 : 0 (21:14; 22:20). Spēlē par 1. -2. vietu tikās Dāvis Zondaks un Ričards Denovs (Sigulda) pret Arno Bumbieri un Igoru Kozlovu (Ropaži). Komandas tikās jau apakšgrupu spēlēs. Tad uzvarēju svinēja siguldieši. Arī šoreiz uzvarot pirmo setu ar rezultātu 21:18 labāki bija Dāvis ar Ričardu. Taču nākamos divus setus ar rezultātu 21:16 un 15 : 12 un visā spēlē ar 2 :1 šoreiz uzvaru svinēja Arno un Igors, tādejādi izcīnot 1. vietu.

U-17 piecas meiteņu komandas izspēlējot „apli” noskaidroja attiecības savā starpā. Nezaudējot nevienu spēli 1. vietu ieguva Paula Ozoliņa un Līga Dalbiņa (Ropaži), 2. vietā palika Inga Mauriņa un Aiva Romanovska (Sigulda), 3. vietu izcīnija Signe Stepanova un Liene Blokmane (Sigulda).

U-13 zēnu grupā 1. vietu ieguva Atvars Ozoliņš un Roberts Plūme (Ropaži) , 2. vietā palika Artūrs Krams un Emīls Upens (Vecpiebalga), U-15 vienīgā meiteņu komanda Elīza Oša un Alise Gulbe (Vecpiebalga) spēlējot kopā ar zēniem ierindojās 3. vietā.

Pieaugušo sacensībās piedalījās galvenokārt vietējie spēlētāji, jo turnīri notika arī citviet – Saulkrastos, Mālpilī, Valmierā, Rīgā. Uz sacensībām bija ieradušies 19 komandas. Sākumā izspēlēja apakšgrupu spēles, tālāk pēc izcīnītajām vietām tika izspēlēta 1 – mīnuss sistēma.

Kā jau sākumā varēja paredzēt tad līdz finālsacensībām nokļuva tie spēlētāji, kuri pagājušo sezonu piedalījās Latvijas „Zelta Open” sacensībās. Spēlē par 3.-4. vietu Ingemārs Ivanovs un Aigars Brivna uzvarēja Ralfu Ozoliņu un Matīsu Kliginu ar rezultātu 2 : 0 (15:13; 15:10). Spēlē par 1.-2. vietu Ingars Ivanovs un Jānis Vāvers uzvarēja Gintu Antomu un Dāvi Nātriņu ar rezultātu 2 : 0 (21:19; 21:19).

Pludmales volejbola sezona turpināsies Siguldas pludmalē ar Siguldas Jaunatnes čempionātu trijās vecuma grupās meitenēm un zēniem. Sacensības notiks 2 posmos un finālā. Pirmais posms 22. jūnijā, sacensību sākums 10.00.

 Spēļu fotogaleriju skatīt šeit
 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi