×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-01-26
Siguldas vieglatlētiem divas medaļas

Jaunais gads Siguldas Sporta skolas vieglatlētiem sācies ar atbildīgām sacensībām. Kā pirmie startēja vidējās un vecākās grupas audzēkņi Rīgas jaunatnes ziemas meistarsacīkstēs, kurās 1. vietu „B” grupā 60 m distancē izcīnīja Valters Rasnačs, rezultāts 7.81, bet Naurim Jurim Deksnim 400 m distancē 10. vieta.

Latvijas ziemas čempionātā vidējā grupā sudraba medaļu izcīnīja Valters Rasnačs, veicot 60 m distanci ar personīgo rezultātu - 7.75, bet Edgars Daugulis 600 m distancē ierindojās 15. vietā.

Jēkabpilī risinājās Latvijas ziemas čempionāts jaunākajai „C” grupai, kurās bronzas medaļu 1000 m distancē izcīnīja Ģirts Stankevičs ar rezultātu 3.27,35, bet Kristaps Bruners ierindojās 12. vietā. Labus rezultātus uzrādīja Pauls Daugulis 60 un 300 m distancēs, 300 m distancē ar rezultātu 50.92 trīspadsmitā vieta. Meiteņu konkurencē Paula Hincenberga 300 m distancē izcīnīja 12. vietu, bet Annijai Godīgai 60 m distancē 16. vieta no 68 startējošām meitenēm. Stafetes skrējienos spēcīgā konkurencē zēniem izcīnīta 7., bet meitenēm 6. vieta (zēnu komandā startēja Pauls Daugulis, Toms Jeseris, Daniels Dīcmanis, Ģirts Stankevičs, bet meiteņu komandā – Annija Godīga, Kitija Liziņa, Paula Hincenberga un Adrija Pelēce).

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Aina Ziediņa

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi