×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-02-17
Izstrādāts nolikums par līdzekļu piešķiršanu sportam Siguldas novadā

Šogad Siguldas novada domes Sporta komiteja ir noteikusi kārtību kādā tiks piešķirts finansējums sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai. Finansējums tiek piešķirts ņemot vērā pašvaldības noteiktos prioritāros sporta veidus, kā arī vairākus pasākuma kritērijus (Nolikumu skatīt šeit).

Finansējuma piešķiršanai izvirzītas divas prioritātes - atbalsts Siguldas novada bērnu un jauniešu mācību - treniņu darbam 70% no kopā paredzētā finansējuma attiecīgajam sporta veidam un atbalsts Siguldas novada pieaugušo sportam, kas vērsts uz augsto sasniegumu sportu 30% no paredzētā finansējuma attiecīgajam sporta veidam, bet ne vairāk kā 10% vienam sportistam un 20% diviem sportistiem.

Katra nākošā gada finansējums tiek plānots pamatojoties uz iepriekšējā gada iestāžu un klubu iesniegtajiem datiem par audzēkņu skaitu. Dati ir jāiesniedz Siguldas novada domes Sporta pārvaldei līdz katra gada 15.oktobrim.

Šis nolikums neattiecas uz sporta bāžu uzturēšanas izdevumiem, Sporta pārvaldes izdevumiem, Siguldas sporta skolas uzturēšanu un mācību – treniņu procesa nodrošināšanu, Skolu sportu, Bērnu un jauniešu interešu centra sporta pulciņu nodarbību nodrošināšanu un Siguldas novada vispārizglītojošo skolu sporta pulciņu nodrošināšanu, izņemot īpašus gadījumus, kas saistīti ar minēto iestāžu un struktūrvienību budžetā neplānotām aktivitātēm.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi