×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-04-05
Siguldas novada sporta spēļu Aktivitāšu dienas rezultāti

2.aprīlī Siguldas1. pamatskolas sporta kompleksā notika Siguldas novada 2011. gada sporta spēļu Aktivitāšu diena. Sacensību programmā bija – basketbola metieni, futbola sitieni, šautriņu mešana un šaušana ar gaisa šauteni.

Visi sacensību dalībnieki ar prieku piedalījās visos sporta veidos, it īpaši tāpēc, ka tie neprasa nekādu iepriekšēju sagatavotību vai treniņu. Dalībnieki cīnījās par Siguldas novada domes dāvātiem kausiem.

Šaušanā ar gaisa šauteni sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva Linda Lepiksone, otro - Inese Levanoviča un trešo izcīnīja Daiga Lele, savukārt vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguva Agris Lelis, otro - Didzis Turauskis, bet trešo - Pauls Alviķis.

Basketbola metienos pirmo vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Ance Zariņa, otro vietu ieguva Inese Levanoviča un trešajā vietā ierindojās Anna Turauska, savukārt vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Sandis Zusāns, otro - Juris Bagrovs un trešo - Ēriks Bērziņš.

Futbola sitienos sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva Inese Mežaka, otro - Kristīne Levanoviča un trešo - Linda Lepiksone, savukārt vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Oskars Mazalo, otro - Juris Bagrovs, bet trešo - Jānis Mežaks

Šautriņu mešanā pirmo vietu sieviešu konkurencē ieguva Linda Lepiksone, otro izcīnīja Inese Mežaka, trešo - Signe Turauska, bet vīriešu konkurencē šautriņu mešanas disciplīnā pirmo vietu ieguva Oskars Mazalo, otro - Agris Lelis, bet trešo vietu izcīnīja Jānis Mežaks.

Apsveicam šī gada uzvarētājus un aicinām nākamgad nākt un piedalīties visus siguldiešus un viņu draugus!!!

Informāciju sagatavoja:
Karīna Putniņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi