×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-04-19
Basketbolisti ieskandinās Lieldienas

Trešdien, 20.aprīlī, plkst. 15.00, Siguldā, Raiņa parkā, notiks Siguldas Sporta skolas un Latvijas Basketbola Savienības organizētais Lieldienu ieskandināšanas pasākums kopā ar Ivetu un Vidvudu Medeņiem, Latvijas Basketbola līgas un Latvijas Sieviešu basketbola līgas klubu spēlētājiem, A/S Swedbank pārstāvjiem.

Pasākuma laikā jaunie basketbolisti ar tradicionāliem materiāliem sagatavos olas krāsošanai, kamēr tās vārīsies katlā virs ugunskura, tiks dziedātas Lieldienu dziesmas un iets rotaļās. Kad olas būs gatavas, sāksies olu ripināšana un olu kaujas.

Pasākuma laikā tiks apbalvoti trīs Siguldas Sporta skolas audzēkņi, kuri ir Swedbank LJBL organizētās radošās akcijas „Zīmēsim basketbolu” laureāti. Šī akcija notika februārī, tās laikā daudzās Latvijas sporta skolās zēni un meitenes basketbola bumbas vietā ņēma rokā zīmuļus, krītiņus, otas un zīmēja basketbolu. Visi zīmējumi bija apskatāmi Rīgas 49.vidusskolā, kur notika Talantu nedēļas noslēguma pasākums. Gan speciāla žūrija, gan skatītāji balsojot izvēlējās 10 zīmējumus, kuru autori saņems balvas. Trīs labākie zīmējumi krāšņos Swedbank LJBL finālu dalībnieku kreklus un saņems dāvanas no Molten un Sporta halles – 50 latu vērtībā. Starp tiem arī Siguldas Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņa Pētera Trifanova zīmējums. Pārējo zīmējumu autori saņems dāvanu kartes 30 latu vērtībā no Swedbank LJBL atbalstītājiem, tajā skaitā arī siguldieši Ričards Griezītis un Oto Laiva.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ratniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi