×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +11.8℃, DR vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-05-30
Siguldas kauss sagādā svētku sajūtu

28.maija sestdienā orientēšanās sporta mīļotāji pulcējās netālu no Līgatnes - Ratniekos, lai piedalītos Latvijas kausa 6.posmā - sacensībās Siguldas kauss 2011. Atbraukušos orientieristus patiešām patīkami pārsteidza svētku atmosfēra, kas valdīja Ratnieku atpūtas kompleksā – lielajā šķūnī notika gan vietējo deju kolektīvu danči, gan arī ansambļu un koru uzstāšanās. Skaisti sakoptajā Ratnieku atpūtas kompleksa teritorijā pietika vietas gan sacensību centram, gan arī dažādiem interesantiem un ļoti oriģināliem tirdziņiem.

Šī svētku atmosfēra patiešām pozitīvi uzmundrināja ikvienu sportistu, kas stājās uz starta līnijas, lai distancē pievarētu Gaujas Nacionālā parka gravas, kalnus un brikšņus. Šogad Siguldas kauss notika īpaši aizsargājamā un ļoti interesantā teritorijā. "Ratnieku" apkārtne ar savu neskarto dabu un vēsturisko auru ir kā radīta orientēšanās sporta sacensību rīkošanai, tāpēc sportisti varēja gūt ne tikai estētisko baudījumu, bet arī pierādīt savas orientēšanās prasmes, kāpelējot pa Gaujas apkārtnes gravām un atrodot īstās tērcītes un ielociņus, kuros organizatori saplānojuši punktus.

Garākajā un grūtākajā – vīriešu elites grupas distancē ātrākais izrādījās Andris Kivlenieks no orientēšanās kluba „Ogre”. Andris savu 10,2 km garo distanci pieveica 1:26:19. Otrajā vietā Oskars Rencis no orientēšanās kluba „Meridiāns” (1:35:17), bet trešais Toms Veits no orientēšanās kluba „Purva Bridējs” (1:38:08). Sieviešu elites grupā nepārspēta palika Iveta Brūvere no orientēšanās kluba „Ozons”, kura 6,8 km garo distanci veica ar laiku 1:31:22. Kristīne Veita no orientēšanās kluba „Purva Bridējs” ierindojās otrajā vietā (1:31:23), Ivetai zaudējot vienu vienīgu sekundi! Trešā vietā Baiba Ozola no orientēšanās kluba „Mona” ar laiku 1:34:46.

Vairāk par sacensībām iespējams uzzināt arī Latvijas Orientēšanās federācijas interneta lapā www.lof.lv.

Informāciju sagatavoja:
Anda Bīriņa
LOF preses dienests


© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi