×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.9℃, DR vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-08-25
Silciema karjerā notiks apvidus motokross un Zelta mopēds

Sestdien, 27. augustā pie Siguldas, Pleskavas šosejas 44 km. Silciema karjerā tiks aizvadīts ceturtais posms Latvijas kausā Apvidus motokrosā un Latvijas čempionāts Zelta mopēdā. Sacensības organizē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF). Sacensību sākums plkst. 11.00, savukārt reģistrācija no plkst.8.00.

Sacensības tiek organizētas LaMSF Skijoringa komisijai sadarbojoties ar Motokrosa komisiju. Apvidus motokrosa trases, vairāk orientētas uz dabīgo reljefu. Vidējais trases garums ir 3 līdz 6 km, kopā piedāvājot 12 dažādas motociklu klases sākot ar 85cm3 līdz pat 4 taktu dzinēju motocikliem kā arī kvadracikliem.

Savukārt Zelta mopēds klasēm šogad tiek piešķirts Latvijas čempionāta statuss, kopumā piedāvājot piecas klases:
Standarta 45 cm3 līdz 18 gadiem, standarta 45 cm3 no 18 gadiem, standarta divātrumu 50 cm3 līdz 18 gadiem, standarta divātrumu 50 cm3 no 18 gadiem un sporta klase.

Mopēdiem jābūt aprīkotiem ar labi saredzamām numuru zīmēm, priekšā un abos sānos, savukārt dalībniekiem jābūt ķiverei, sporta klasē cimdiem, izturīgam apģērbam un piemērotiem apaviem atbilstoši sacensību nolikumam.

„Organizatoru mērķis, izveidojot šo sešu posmu sacensību, ikvienam braukt gribošam motociklu vīram dot iespēju, pierādīt savu varēšanu. Šajās sacensībās plecu pie pleca piedalās gan Latvjas motosporta grandi, gan vīri, kuri brauc sava dzīves stila dēļ, gan puiši, kuri tikai sāk savu motosportistu karjeru, gan jaunieši, kuri sevi rādīs Latvijai nākotnē. Pagājušā gada sezonā spējām pulcēt teju 200 dalībniekus. Un tas tikai apliecina, ka ideja ir pārvērsta sacensību modelī, kas dod savu artavu Latvijas motosporta attīstībai un jaunās paaudzes piesaistīšanai”, atzīst sacensību seriāla organizators un LaMSF Skijoringa komisijas vadītājs Zigurds Millers.

Kopumā Latvijas kausā Apvidus motokrosam un Latvijas čempionātam Zelta mopēdā paredzēti seši sacensību posmi  - trīs posmi jau aizvadīts 1. maijā Ķekavā, un 25. jūnijā  Jaunmārupē, 13. Augustā Elkšņos. Atlikuši trīs posmi Tīnūžu pagasts 27.augustā, Jaunmārupē 10.septembrī  un rudenī atkārtoti Ķekavā 1.oktobrī.

Visi skatītāji laipni lūgti, ieeja bezmaksas!

Sacensību dienas kārtība:

Sestdiena, 13.augusts
Reģistrācija 8:00 – 10:00
Tehniskā kontrole 8:00 – 10:10
Brīvie treniņi 9:10 – 10:30
Sacensību atklāšana 10:45
Pirmais starts 11:00

Detalizētāka informācija ar sacensību nolikumiem un noteikumiem pieejama LaMSF skijoringa komisijas mājas lapā www.motoskijorings.lv

Informāciju sagatavoja:
Laura Galeja
LaMSF Apvidus Motokrosa org. komisija


© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi