×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-02-07
Svētdien notiks Fischer kauss milzu slalomā

Svētdien, 12.februārī plkst.12.00, OC ,,Sigulda" lielajā trasē notiks Vilciņa kausa 2.kārta - Fischer kauss 2012. Sacensības organizē Patrol AB sadarbībā ar sporta klubu ,,Pantera".

Sacensībām aicināti pieteikties visi interesenti vecumā no 2003.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas patstāvīgi un bez palīdzības var veikt sacensību trasi. Sacensību disciplīna – milzu slaloms.

Fischer kausi tiks izcīnīti 3 vecuma grupās :
D1 grupa   2003./2004. gadā dzimušie (zēni un meitenes)
D2 grupa   2005./2006. gadā dzimušie (zēni un meitenes)
D3 grupa    2007.gadā dzimuši un jaunāki ( zēni un meitenes)

Pieteikumi sacensībās jāiesniedz līdz 10.februārim plkst.22.00 pa e-pastu: sandra.meldere@inbox.lv vai individuāli, rakstot īsziņu uz tālruni 29125024, norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un sporta klubu vai skolu. Dalības maksa ir 5 lati, maksa par pacēlāju saskaņā ar OC „Sigulda” trases tarifu.

Desmit labāko laiku uzrādītāji starp meitenēm un desmit labāko laiku uzrādītāji starp zēniem (neatkarīgi no slēpotāju vecuma grupas) piedalās galvenās balvas izlozē. Sacensību galvenā balva ir SL un GS FISCHER slēpes.

Sacensību nolikumu un programmu skatīt zemāk.


© www.sigulda.lvKOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi