×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-02-10
Atbalstīts projekts par sporta laukumu renovāciju Raiņa parkā

Siguldas novada Domes Sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone informē, ka Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis Siguldas novada Domes sagatavoto projektu „Sporta laukumu renovācija Raiņa parkā” (projekta Nr. 11-04-LL01-L413203-000006).

Minētais projekts tika iesniegts Rīgas rajona Lauku attīstības biedrības izsludinātajā atklātajā projektu konkursā Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” 5.1.aktivitātes ietvaros. Projekts tiks līdzfinansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai.

Z.Abzalone: „Izvērtējot programmas iespējas un ņemot vērā mūsu vajadzības, sagatavojām projekta pieteikumu par sporta laukumu renovāciju Raiņa parkā, kur lielākais uzsvars ir likts uz skeitrampu renovāciju, kas šobrīd ir kritiskā stāvoklī. Esam jau vairakkārt mēģinājuši piesaistīt projektu finansējumu skeitparka sakārtošanai, bet līdz šim tas nav izdevies, tāpēc vēl jo lielāks prieks bija, saņemot šī projekta apstiprinājumu.” Projekts paredz saņemt publisko finansējumu 12600 latu apmērā, bet Siguldas novada Domes līdzfinansējums projekta realizācijai būs 4480 lati. Kopējās projekta izmaksas sastāda 17080 lati.

„Ņemot vērā jauniešu pieprasījumu un, lai veicinātu jauniešu aktīvu dzīvesveidu, ir nepieciešams atjaunot skeitparku atbilstoši jauniešu vēlmēm. Šobrīd esam uzsākuši projekta realizāciju, bet paši renovācijas darbi tiek plānoti šī gada vasarā”, skaidro Sporta pārvaldes vadītāja Z.Abzalone

 


Informāciju sagatavoja:
Sporta pārvaldes vadītāja
 Z.Abzalone© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi