×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-02-23
Šajās brīvdienās jau otrais posms Latvijas kausam kalnu slēpošanā

Šo sestdien un svētdien, 25. un 26.februārī, Siguldā, Pilsētas trasē tikai ar nedēļas pauzīti turpināsies Latvijas kauss kalnu slēpošanā. Tas būs Latvijas Slēpošanas savienības organizētās Latvijas kausa izcīņas otrais posms, kurā atkal startēs labākie pašmāju kalnu slēpotāji.

Ja pagājušajā nedēļās nogalē Siguldā bija vairāki svarīgi ziemas sporta pasākumi, tad šajās brīvdienās Siguldā neapšaubāmi galvenais notikums būs Latvijas kausa otrais posms kalnu slēpošanā. Vēl īsti nav norimušas sacensību kaislības un emocijas, kas valdīja pagājušo sestdien un svētdien Kordes trasē, Latvijas kausa pirmajā posmā, ka jau atkal sāk virmot sportiskais gars un atmosfēra, jo šajā nedēļas nogalē būs jau otrais Latvijas kausa posms.
Sakarā ar vēlo ziemas iestāšanos, kā rezultātā 7. un 8.janvārī paredzēto pirmo posmu nācās pārcelt uz februāri, tad nu šajā ziemas sporta sacensību pilnajā laikā ir sanācis, ka abi kausa posmi prestižākajām sacensībām kalnu slēpošanā mūsu valstī ir divas nedēļas nogales pēc kārtas.  

Pirmajā posmā vīriem dominēja Kristaps Zvejnieks no SK „Virsotne”, uzvarot visās trijās disciplīnās, savukārt otram izlases līderim Robertam Rodem neizdevās tikt pie ieskaitīta rezultāta nevienā disciplīnā, tāpēc noteikti viņš būs apņēmības pilns reabilitēties. Progresu pirmajā posmā apliecināja Miks Zvejnieks, kurš atkal būs pretendents uz godalgotām vietām jebkurā no disciplīnām. Dāmām galvenā favorīte būs Agnese Āboltiņa, kas pirmajā posmā tika pie divām uzvarām. Varbūt otrajā posmā Katrīnai Krūmiņai uzsmaidīs veiksme, kas no viņas pirmajā posmā bija novērsusies.  Arī jaunā Liene Fimbaure, kuru dēļ pārējām konkurentēm, kas pārsvarā ir junioru vecuma, varētu dēvēt jau par „vecmeistari”, mēģinās apliecināt, ka uzvara milzu slalomā pirmajā posmā nebija nejaušība.  Arī otrajā posmā nestartēs Leldi Gasūna, jo viņa joprojām trenējas Eiropas kalnos. Izlases līderi startēs formās un ar inventāru, ko nodrošina izlases atbalstītāji - Reusch, Toko, Leki, Burusports, Latvijas Valsts meži, Fans, Rossignol, Uvex, Catmandoo.

Kā jau ierasts rīta pusē startēs visas trīs jauniešu grupas (no C līdz A grupai), kur jaunākie ir dzimuši 2002.gadā, bet vecākie 1997.gadā, bet svarīgākais, protams, būs dienas otrajā pusē, kad savas sacensības uzsāks labākie juniori un pieaugušo grupas dalībnieki, kā arī seniori. Programma tādi pati kā parasti - sestdien supergigants un milzu slaloms, bet svētdien viens pats slaloms. Katrā disciplīnā tiks veikti divi braucieni. Labākie trīs jaunieši katrā disciplīnā varēs pamēroties spēkiem ar elites braucējiem.  

Abas dienas savas sacensības pirmie uzsāks jaunieši, kuri uz startu izies plkst.9.30, bet juniori, elite un seniori sestdien startēs plkst.16.00, bet svētdien plkst.14.00.

© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi