×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-03-26
„Lielā Balva 2012” aizvadīta

23.martā Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika Siguldas novada atklātās skolu sacensības „Lielā Balva 2012”. Kopā sacensībās piedalījās 69 Siguldas novada skolu un Līgatnes, Garkalnes vidusskolu 4.-12. klašu komandas, katra sešu cilvēku sastāvā (trīs zēni un trīs meitenes).

Sacensību dalībniekiem bija uzdevums pēc iespējas ātrāk pārvarēt piepūšamo atrakciju "Zelta Zivtiņa", kā arī, pārbaudot spēju strādāt komandā, veikt distanci ar trijbiksi. Grūtākais uzdevums izrādījās komandas dalībnieku maiņa trijbiksī, kad operatīvi trijiem vajadzēja izkāpt, bet nākamajiem trijiem iekāpt tērpā un sastiprināt sprādzes. Komandu rezultāti tika vērtēti četrās klašu grupās, katrā pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma kausu un saldu balvu, bet diplomus saņēma visas dalībkomandas.

4.-5.klašu grupā uzvarēja Siguldas 1.pamatskolas 4.a klase, 6.-7. klašu grupā - Līgatnes vidusskolas 6./7.klašu  komanda, 8.-9.klašu grupā - Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.m klase, 10.-12.klašu grupā - Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.d klase.

Papildus sacensībām veselības profilakses aktivitātes skolēniem un skolotājiem piedāvāja SIA "Malus". Paldies šai firmai par atsaucību!

Fotogalerija

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ratniece© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi