×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-04-03
Sporta svētki Siguldas pilsētas vidusskolā kopā ar brāļiem Dukuriem un Jāni Strengu

30. martā Siguldas pilsētas vidusskolas pirmklasnieki piedalījās pirmajās skolas sacensībās. Ienākot  sporta angārā,  mazos sportistus sagaidīja Raibais suns, kas ar visiem draudzīgi sasveicinājās. Negaidīti no ģērbtuvēm parādījās Pasaules junioru čempions bobslejā divniekiem Jānis Strenga, divkārtējs Pasaules čempions un Pasaules kausa ieguvējs skeletonā Martins Dukurs un Pasaules kausa 3.vietas ieguvējs Tomass Dukurs.

Pasākumu atklāja 3.klašu sporta aerobikas izlases komanda. Trešklasnieces arī vadīja iesildīšanos.  Stafetes mijās ar rotaļām, sportistu stāstiem un karsēju priekšnesumiem. Uzvarētāji bija visi. Vissportiskākās klases titulu izcīnīja 1.C klase, visdraudzīgākā klase - 1.A  un visatraktīvākā klase  - 1.B.

Izcilie sportisti paši arī piedalījās sacensībās un sportoja kopā ar pirmklasniekiem - paslavēja, atbalstīja un pamācīja – varbūt nākamos čempionus! Pasākuma tiesāja un palīdzēja organizēt skolas izlases dalībnieki no 5.klasēm, kā arī 6. klašu sporta aerobikas komanda. Pasākumu organizēja un vadīja sporta skolotāja Andra Fridrihsone.

Paldies skolas vadībai par atbalstu!

© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi