Piektdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija

2012-04-04
Ziemas vieglatlētikas sezona aizvadīta veiksmīgi

Siguldas Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi ir piedalījušies vairākās sacensībās ziemas sezonā.

Lielisku sniegumu Latvijas ziemas čempionātā šķēpa mešanā vidējā grupā uzrādīja siguldietis Ričards Griezītis, aizmetot šķēpu 52,81 metrus un izcīnot 1.vietu un zelta medaļu.

Jaunākajā grupā labus rezultātus ir uzrādījis Pauls Daugulis, izcīnot trešo vietu Rīgas Sporta skolas „Arkādija” sacensībās 300 m distancē ar rezultātu 47,1, bet Limbažu pilsētas atklātajās sacensībās - pirmo un trešo vietu, attiecīgi 200m /28.4/ un 60 m/8.5/ distancēs, kā arī jāatzīmē Kristapa Brunera starti, ar izcīnīto pirmo vietu Limbažos 600 m /1.50,2/ un trešo vietu 1000 m /3.25,0/ Rīgā. Arī Ģirts Stankevičs izcīnīja otro vietu „Arkādija” sacensībās 300 m, bet Limbažos 200 m ierindojās trešajā vietā, no meitenēm labākais sniegums Elīnai Zvilnai – trešā vieta 600 m /1.57,0/ Limbažu sacensībās.

Vidējā vecuma grupā jāatzīmē Ditas Dubovskas starti, kura ar katrām sacensībām uzlaboja personisko rezultātu 60 m distancē, kā arī izcīnīta trešā vieta Sporta skolas „Arkādija” sacensībās 60 m /8.70/, bet Latvijas ziemas čempionātā „B” grupā 72 dalībnieču konkurencē izcīnīta piecpadsmitā vieta. Arī Edgars Daugulis ar katrām sacensībām uzlaboja savus rezultātus vidējās distancēs, tā izcīnīta pirmā vieta Limbažos, bet devītā vieta Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs 800 m distancēs /2.33,66/, Latvijas ziemas čempionātā desmitais 600 m distancē.

Vecākajā grupā labu sniegumu parādīja Valters Rasnačs, „Arkādija” sacensībās 300 m /41.79/ distancē izcīnīta otrā vieta, Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs sestā vieta 60 m/7.63/, bet 200 m /25.83/ septītais rezultāts. Latvijas ziemas čempionātā Kuldīgā Valters ar personisko rezultātu 60 m /7.55/ ierindojās 11.vietā, bet Signe Stepanova ar teicamu rezultātu 8.44 izcīnīja devīto vietu.

Junioriem Daniels Kārkliņš 3000 m distancē izcīnīja devīto vietu, rezultāts 10.09,10.

Sezonas noslēgumā Siguldas Sporta skolas vieglatlēti piedalījās starptautiskās sacensībās Igaunijas pilsētā Viru. Lieliskā vieglatlētikas manēžā sīvā konkurencē vecākajā grupā Valters Rasnačs izcīnīja piekto vietu 200 m /24.67/, bet 60m /7.57/ sestais rezultāts. Vidējā grupā Dita Dubovska 60 m veica 8.79 sek. un izcīnīja septīto vietu, bet Edgars Daugulis 1000 m noskrēja 3.14,0, izcīnot devīto vietu. Startējot kopā ar gadu vecākiem sāncenšiem, Pauls Daugulis 200 m veica 28.56 sek. un izcīnīja divpadsmito vietu. Kopā sacensībās Viru piedalījās 12 audzēkņi.