×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-05-09
Serpentīnceļa skrējiens pulcē lielu dalībnieku skaitu

Šogad pirmo reizi Siguldā tiek organizēts trīs skrējienu seriāls „Sigulda Augšup” („Sigulda UP CUP”) , kurā ietilpst divi jau tradicionāli skrējieni – Serpentīnceļa skrējiens un skrējiens Turaidas tornī, kā arī tiem pievienotais jaunizveidotais skrējiens augšup pa Bobsleja un kamaniņu trasi.

Pirmais skrējienu seriāla „Sigulda Augšup” posms - Serpentīnceļa skrējiens, notika 4.maijā. Uz to pulcējās negaidīti liels skrējēju skaits – startēja 192 dalībnieki no Siguldas, Rīgas, Valmieras, Līgatnes, Mālpils. Kupls dalībnieku pulks bija ieradies no Līgatnes novada vidusskolas, šo skolu pārstāvēja 38 skrējēji. Rezultātu vērtēšana notika astoņas vecuma grupās un īpašā grupā „Skrējiens ar draugu”.

Savās vecuma grupās pirmo trīs vietu ieguvēji:
S10 – Estere Vīksne, Kristīne Brunere, Līga Bērziņa;
V10 – Edgars Pēteris Vilciņš, Mārtiņš Auziņš, Arnis Kalnietis;
S12 – Liāna Lenceviča, Luīze Gulbe, Rūta Aizupiete;
V12 – Dāvids Vīksne, Rūdolfs Malcenieks, Daniels Iļjins;
S14 – Emīlija Krista Grava, Sigita Lapiņa, Adrija pelēce;
V14 – Toms Ķēdis, Pauls Daugulis, Daniels Vīksne;
S16 – Amanda Agnese Arnicāne, Elīze Malceniece, Jekaterina Romanova;
V16 – Edgars Daugulis, Kristaps Stefans, Klāvs Sārna;
S18 – Zane Ķēde, Kristīne Vārna, Eva Bērze;
V18 – Kārlis Zuters, Aigars Jonass, Toms Ruks;
S35 – Gunta Blūmiņa, Beate Bernharde, Baiba Laganovska;
V35 – Aigars Kalnups, Aigars Kalējs, Rihards Deičmanis;
S45 – Beāte Kobilinska, Līga Sausiņa;
V45 – Aleksandrs Terlanovs, Dzintars Zandovskis, Haralds Krievs;
S55 – Anda Vīksna;
V55 – Igors Rancevs.

Īpašu uzmanību izpelnījās seši skrējēji, kas startēja grupā „Skrējiens ar draugu”, kurā dalībnieki skrēja kopā ar savu suni. 1.vietu šajā grupā izcīnīja Signe Turauska ar suni Olvinu, 2.vieta Tomam Ķēdim, 3.vieta Didzim Karlovskim. Balvas saņēma ne tikai suņu saimnieki, bet arī viņu četrkājainie draugi, tās dāvāja firma „Royal Canin”.

Serpentīnceļa skrējienā cīņa ritēja ne tikai par medaļām un balvām individuālajā un skolu vērtējumā, galvenā cīņa notika par titulu „Kalnu Karalis”, kuru saņem ātrākā rezultāta īpašnieks. Šogad rīdziniekam Aigaram Kalnupam izdevās pārspēt iepriekšējo trases rekordu 3,03 minūtes, distanci veicot 3:00,20.
Skrējienu organizēja Siguldas novada Dome sadarbībā ar biedrību „A2”. Balvas uzvarētājiem dāvāja veikals „SPORT2000”, Piedzīvojumu parks „Tarzāns”, KINO LORA, autoskola „Fortūna”, „DION Sportlab”, Spa Hotel Ezeri, „Kaķu māja”, „Siguldas Tenisa Korti”.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ratniece© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi