×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-10-16
Pateicība Siguldas pusmaratona dalībniekiem un brīvprātīgajiem

Siguldas pusmaratona organizatori saka paldies visiem sacensību dalībniekiem, kas atbrauca uz Siguldu un izbaudīja zelta lapu rudeni visā krāšņumā. Lai sacensības noritētu sekmīgi jāpasakas brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja iekārtot un pēc tam novākt sacensību centru, iekārtot un novākt sacensību trasi, rūpējās par dalībnieku komfortu (reģistratūrā, dzirdināšanā, mantu glabātuvē, starta/finiša zonā, bērnu atrakciju zonā, putras dalīšanā) un daudzos citos sīkos organizatoriskos darbos.

Liels paldies Siguldas novada pašvaldībai, kas nodrošināja pusmaratona apskaņošanu, neatliekamo medicīnisko palīdzību, dalībnieku drošību trasē un sabiedrisko kārtību sacensību laikā.

Paldies ceļa policijai un Siguldas pašvaldības policijai, kas rūpējās par to, lai tiktu noslēgtas visas iespējas sacensību laikā  trasē iebraukt autotransportam.

Sacensību dalībnieki un organizatori saka paldies Mūzikas skolas „Baltais Flīģelis” muzikantiem (bundziniekiem, saksofonistiem, pūtēju orķestrim), kas ar savu muzicēšanu uzmundrināja un iedvesmoja pusmaratona  dalībniekus.

Organizatori pateicās Siguldas novada iedzīvotājiem un apmeklētājiem, kuri izrādīja sapratni un iecietību sacensību laikā.

Siguldas pusmaratonu atbalstīja – Nike, Vichy, Elvi, Seb, Ramirent, Isostar, Tarzāns, Axa, Baltikums, LGK, Hotel Sigulda, Hotel Segevolde, z/s Pīlādži, Zilver mājas vīni, Gāles nams, Avon, Puķu Elvis. Informatīvie atbalstītāji – 1188, Delfi, Sportacentrs.com, Sports.


Uz tikšanos nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pusmaratona organizators
Kaspars Kārkliņš

   
   


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi