×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-04-19
Super Nova Sigulda Vidzemes čempionāta atspoguļojums

No 17.novembra līdz 17.martam norisinājās Latvijas Futbola federācijas rīkotais Vidzemes reģiona atklātais Jaunatnes 2012./2013.gada ziemas čempionāts futbolā telpās. Sacensības tika organizētas 11 vecuma grupās. SK Super Nova Sigulda startēja šādās vecuma grupās: U-7, U-8, U-9, U-11, U-13.

„2000.g.dz. komanda nostartēja savā līmenī. Lai iekļūtu A finālā, nedaudz trūka veiksmes un cīņaspara. Taču B finālā puiši tik un tā ļoti centās un nospēlēja labi. Rezultātā pārliecinoša 1.vieta B finālā un kopvērtējumā 8.vieta 14 komandu konkurencē.”, komentē treneris Artūrs Eižvērtiņš.

Par komandas SK Super Nova Sigulda vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Niks Borītis.

„2002.gada komandas bērni daudz slimoja un turnīram sakomplektēt spēcīgāko sastāvu praktiski nebija iespējams. Pietrūka pavisam nedaudz, lai iekļūtu A finālā. B finālā mūsu komanda dominēja pār pārējiem dalībniekiem. Tika radīti vairāki vārtu gūšanas momenti, bet komanda nerealizēja tos līdz galam. Rezultātā 2.vieta B finālā un kopvērtējumā 9.vieta 14 komandu konkurencē.”, komentē treneris Artūrs Eižvērtiņš.

Par komandas SK Super Nova Sigulda vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Renārs Spuravs.

„2004. gada komanda šo čempionātu aizvadīja vienā elpas vilcienā. Lai gan arī neiztika bez bērnu saslimšanām un bija reizes, kad vajadzēja spēlēt bez spēlētāju maiņām, tomēr puiši izturēja un visa turnīra laikā nezaudēja nevienu spēli un godam bija nopelnījuši uzvaru un kopvērtējumā 1.vieta 11 komandu konkurencē.”, komentē treneris Artūrs Eižvērtiņš.

Latvijas čempionāta finālā bija novērojams nogurums. Tā pat uz spēlēm nevarēja ierasties arī neviens vārtsargs. Bet visi cīnījās līdz pašām beigām. Fināla noslēdzošajā spēlē prakstiski visu spēles laiku bijām vadībā, taču pretinieka vienīgajā uzbrukumā pamanījāmies ielaist vārtus un palikām ceturtajā vietā Latvijā. Kaut gan pēc spēles bijām pelnījuši otro vietu. Nepaveicās.”

„2005. gada komanda šo čempionātu salīdzinājumā ar vasaras Vidzēmes čempionātu aizvadīja veiksmīgāk. Puiši ir sākuši ticēt saviem spēkiem līdz ar ko ir redzams arī spēles rezultāts. Spēle ir ieguvusi savu jēgu. Ir paaugstinājušās taktiskās iemaņas. Ne vienmēr pietiek cīņasspara, bet kopumā komandai ir vērojams progress. Kā rezultātā- 2. vieta A finālā un kopvērtējumā 2.vieta 14 komandu konkurencē.”, komentē treneris Artūrs Eižvērtiņš.

„2006. gada komanda. Šajā vecuma grupā ir vērojamas vislielākās emocijas- bērni priecājas par katriem gūtiem vārtiem un bēdājas, ja kaut kas neizdodas. Tādēļ viss čempionāts pagāja kā pa viļņiem. Bija gan spožas uzvaras, gan smagi zaudējumi. Kopumā komanda spēlēja labi- katrs vēlējās sevi pierādīt. Nedaudz finālā pietrūka spēka, bet par medaļām cīnījās līdz pēdējai sekundei 5.vieta A grupā un kopvērtējumā 5.vieta 12 komandu konkurencē.”, komentē treneris Artūrs Eižvērtiņš.

Par komandas SK Super Nova Sigulda vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Valters Veinbergs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi