×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-04-29
Aicina piedalīties nūjošanas nodarbībās

Pirmdien, 6.maijā plkst.16.00 – pie Gaisa trošu ceļa Siguldas pusē (Poruka iela) notiks nūjošanas pamatu apguve iesācējiem – maršruta ilgums 1,5 stunda.

Savukārt sestdien, 11.maijā, plkst.10.00 norisināsies lietpratēju nūjošanas pārgājiens – maršruta ilgums ap 2,5 stundām, ar kāpumiem un kritumiem (nūjotājiem ar pieredzi).

Nūjošanu vada instruktore Linda Andrusa, tālrunis 29119717, e-pasts linda@nujo.lv, www.nujo.lv. Būs pieejama nūju noma.

Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas.Šis sporta veids radies 80.gadu sākumā Somijā un tagad ir plaši pazīstams visā pasaulē. Siguldas apkārtne ar Gaujas Nacionālā parka takām ir īpaši piemērota šī sporta veida attīstībai un nūjošanas pasākumu norisei. Nūjošana ir piemērota visiem vecumiem ar dažādu fizisko sagatavotību, to var veikt kopā ar ģimeni, tādā veidā izbaudot aktīvu atpūtu, pavadot laiku kopā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi