Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, ZR vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2013-05-08
Regbijs 7 atkal viesosies Siguldā

Sestdien, 11.maijā, Siguldā, “Depo” laukumā, kas atrodas Rūdolfa Blaumaņa un Depo ielas krustojumā, notiks Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmā posma sacensības.

Plānots, ka mačos piedalīsies 12 komandas. Tomēr turnīra galīgo dalībnieku skaitu un izspēles sistēmu noteiks Latvijas Regbija federācijas (LRF) Sacensību organizācijas komisija. Paredzēts, ka pirmā posma sacensības notiks vienā dienā no plkst.11.00 līdz 17.00.

Komandas tiks sadalītas četrās grupās pa trim katrā, tām savā starpā izspēlējot apļa turnīru. Tālāk sacensības notiks, izspēlējot visas vietas. Pirmo vietu ieguvēji grupās izspēlēs pusfinālus, trešo vietu un finālu par kausu, otrās vietas par šķīvi un trešās par biķeri. Kā jau regbija 7 sacensībās ierasts, spēļu laiks būs divreiz pa septiņām minūtēm. Savukārt finālā par kausu – jau 10 minūtes.

Sacensību dalībnieku vienības tiek izsētas pēc iepriekšējā gada Latvijas čempionāta rezultātiem. Pēc tam tiks ņemtas vērā pēdējās LRF sacensības (Latvijas kauss regbijā 7, kas notika 1.maijā). Nākamajā kārtā komandas tiks izsētas pēc pēdējā Latvijas čempionāta regbijā 7 kārtas rezultātiem. Viena kluba komandas tiek šķirtas, novirzot tās vietu zemāk.

Atgādināsim, ka sacensības Siguldā notiek pēc Starptautiskās Regbija padomes (IRB) spēles noteikumiem, ar LRF apstiprinātām izmaiņām vai papildinājumiem.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Erenbergs
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020