×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-05-28
Siguldā notiks SEB MTB maratona otrā posma sacensības

16.jūnijā Siguldā norisināsies SEB MTB maratona otrais posms, kurā piedalīsies vairāk nekā 2500 riteņbraucēji ne vien no Latvijas, bet arī citām valstīm. Ikviens – liels un mazs – aicināts piedalīties sacensībās, kā arī aizraujošajās veselības braucienu distancēs. Reģistrācija sacensībām sāksies no plkst.9.30 pie Spieķu parka.

Sigulda ir viena no pirmajām vietām Latvijā, kur norisinājušās SEB kalnu divriteņu maratona sacensības. Pateicoties kalnainajam reljefam, Siguldā un tās apkārtnē katru gadu sagatavota interesanta trase, kurā aizraujošas emocijas gūst ikviens dalībnieks. Sacensību starts tiks dots Gaujas senlejā, bet finišs sagaidāms Svētku laukumā.

SEB MTB maratonu posmos ikviens varēs izvēlēties sev piemērotāko no četrām distancēm – Skandimotors distanci (60–75 km), Virši-A distanci (40–50 km), Mammadaba veselības braucienu (25–40 km bez laika kontroles un sacensībām), bet mazos un lielos bērnus gaida aizraujošais Gutta bērnu brauciens (400–1000 m).

Skandi motors distancē trase būs marķēta šķēršļotā apvidū – lauku, zemes, meža ceļos un takās, ar ūdens šķēršļiem. Tāpat netrūks aizraujošu nobraucienu un interesantu kāpumu. Tikmēr Virši-A distance būs nedaudz saīsināta un vienkāršota.

Pēc katra posma tiks noteikti Skandi motors sacensību kopvērtējuma līderi – vīriešu, sieviešu, labākā jaunā braucēja un kalnu karaļa vērtējumos. Līderi šajos vērtējumos nākamajā posmā startēs Līderu krekliņā. Savukārt Virši-A distancē tiks izcīnīti līderu krekli ātrākā vīrieša un ātrākās sievietes ieskaitē. Līderiem tiks dota priekšrocība starta vietu ieņemt pirms pārējiem sacensību dalībniekiem – pirmā koridora priekšā. Gan Skandi motors, gan arī Virši-A distancēs tiks noteiktas arī labākās komandas. Arī Guttas bērnu distancē tiks noskaidroti labākie mazie braucēji, kuri cīnīsies par sacensību līdera krekliņiem savās vecuma grupās.

Šī gada jaunums – nedēļu pirms katra SEB MTB maratona posma sacensību trasēs norisināsies Latvijas Mežu iesildīšanās brauciens, kurā ikviens varēs iepazīsties ar trasi, lai labāk sagatavotos sacensībām.

Pateicoties sadarbībai ar ēdināšanas pakalpojumu nodrošinātāju Daily, sacensību dalībniekiem būs sarūpēts atšķirīgs maltīšu piedāvājums katrā posmā. Savukārt sacensību trasē slāpes veldzēs Zaķumuižas ūdens un garšīgie Maxim enerģijas dzērieni. Dalībniekus sagaida arī vairāki ēšanas punkti distancē, kurus nodrošinās Augļu serviss. Tehnisko atbalstu velobraucējiem sniegs būvniecības nams Kurši, savukārtvelosipēdu apkopi – Veloserviss.

Siguldas ID karšu īpašniekiem 10% atlaide dalībai maratonā.

Sacensību laikā plānoti satiksmes ierobežojumi. Aicinām sekot līdzi informācijai interneta vietnē www.sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi