×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-06-27
Saulgriežu laika Golfa turnīri izspēlēti

Aizvadītā nedēļas nogale Reiņa trases golfa laukumā tika pavadīta īpaši līksmā garā gan spēlējot golfu trīs turnīros, gan svinot Jāņus domubiedru pulkā!

23.jūniju svinīgi ieskandinājām, izspēlējot „Elvi open 2013” 3.posmu. Šis tveicīgais rīts kopā pulcēja 30 golferus, kuri izspēlēja 9 bedrīšu stroke neto turnīru, cīnoties par ELVI veikalu sarūpētām balvām. Līgo diena un tveicīgais laiks ieviesa nelielas izmaiņas rezultātos, un ierastie uzvarētāji no iepriekšējiem posmiem šoreiz izpalika bez godalgotām vietām, jo dāmu konkurencē ar labu rezultātu, pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Gunta Zaķīte, ar iegūtiem 24 neto punktiem. Otro vietu ieguva Guntra Purmale ar 29 neto punktiem, apspēlējot trešās vietas ieguvēju Danu Spickus tikai par vienu neto punktu. Kungu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Kārlis Strautmanis, kurš tikai šogad ir pievienojies golferu saimei. Sveicam Kārli ar pirmajiem panākumiem! Otrajā vietā ar iegūtiem 27 neto punktiem ierindojās Raimonds Kesteris, aiz sevis atstājot iepriekšējo posmu uzvarētāju Andreju Cīruli.

Ar izspēlētu „Elvi open 2013” 3.posmu diena tikai iesākās, atlikušo dienas daļu, gatavojoties pirmajam Jāņu rītausmas golfa turnīram un Līgo aktivitātēm Reiņa trasē, golfa kluba „Reinis” dibinātāji un biedri, un citi entuziasti nodevās Jāņu ugunskura izveidošanai un svinību vietas dekorēšanai, kā arī gardā Līgo galda klāšanai. Golferi - līgotāji, kas vakara gaitā, izspēlējot futbola golfu un dvieļu volejbolu un pārbaudot savas čipošanas prasmes ūdens šķērslī, sapulcēja vairāk nekā 50 cilvēku, kuri izspēlējot spēles, nodevās tautiskās rotaļās un dejās ap ugunskuru, kā arī pēcāk gastronomiskiem priekiem un dančiem kluba mājā. Pusnaktī tika apdziedāta un iesvētīta golfa laukuma katra bedrīte un ūdens šķēršļi, un bunkuru, un auta zonas, dodoties lāpu gājienā ar sadziedāšanos apkārt golfa laukumam, nodrošinot veiksmes auru visas sezonas garumā.

Piektdien, 21.jūnijā, atzīmējot gada garāko dienu un īsāko nakti, tika izspēlēts 9 bedrīšu pāru turnīrs scramble neto formātā. Spēlēts tika dažādu novadu un valstu tautas tērpos, kas nebūt netraucēja sekmīgi izspēlēt turnīru un svinēt Saulgriežus. Svētku gardumus nodrošināja veikali ELVI, bet par ugunskuru un svētku alu parūpējās Reiņa trase. Saulgrieži visveiksmīgākie šajā gadā bija Andai Sproģei, kura spēlēja pārī ar Juri Austriņu, kuri, izspēlējot 9 bedrītes ar 33 sitieniem, ieguva pirmo vietu. Ar vienādu neto rezultātu visām pirmajām trim vietām, bet HCP dēļ otrajā un trešajā vietā attiecīgi ierindojās – Raimonds Kesteris un Māris Gruzniņš, Oļģerts Babris un Kārlis Strautmanis.

Reiņa trase ir parūpējusies, lai golfa prieki turpinātos arī šajā nedēļas nogalē! Visi laipni gaidīti jau šo ceturtdien uz treniņturnīru, kurā iesildīsimies „999 Tūres” trešajam posmam „Monsanto”, kas notiks sestdien, bet svētdien visi gaidīti uz „Elvi open 2013” 4.posmu!

Informāciju sagatavoja:
Pēteris Kalniņš
„Reiņa trase” mārketinga vadītājs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi